Läbi põlenud?

Tahaks midagi, aga ei tea mida?

Tahaks muutust, aga ei julge?

Tahaks muutust, julgen, aga ei tea, kust alustada?

Mida ma üldse elult soovin?

Eneseabi raamatutest kõht täis, aga praktilisi teadmisi tahaks siiski omada?

Tahaks oma kehaga sõbraks saada, aga kuidas?

Tahaks reisida, aga ei julge?

Kui mõni eelpool nimetatud küsimus Sinu peas trummi taob, siis meil on Sulle potentsiaalne lahendus – praktilne elumuutev laager imelisel Bali saarel! Puhastame meelt, õpime tundma ennast ja maailma meie ümber, liigume, hingame, naerame, lustime, puhkame ja oleme meie ise!

See ei ole tavaline laager, see pole ka ebatavaline laager, see on täpselt sama ebamaine, kui see on maine, see on kooslus reaalsest elust koos spirituaalsusega, kus kohtuvad reaalsed inimesed, reaalsete murede ja rõõmudega ning kus lahkutakse reaalsete tulemuste ja teadmistega. Ei midagi voodoo laadset – kõik on ehe ja käega katsutav!

Laura ja Kati on kokku pannud praktilise laagri, kus õpime liikuma, hingama, avastame ennast ja mitmeid tahke iseenda olemusest, mille olemasolust meil aimugi polnud, vaatame enda sisse, aga märkame ka ümbritsevat, sööme tervislikult, kuid naudime ka elu, kui selleks tuleb kiusatus. Ning kõigele lisaks võtame vastu kõik selle, mis imelisel Bali saarel meile pakkuda on ja seda on alati kuhjaga!

Retriiti pärlid:

 • 7 ööd majutust koos hommikusöögiga kahes erinevas piirkonnas (Ubud ja Bukiti ranna piirkond)
 • 7 tervislikku õhtusööki erinevates Bali restoranides (ja Bali on tuntud oma imeliste restoranide poolest)
 • transfeeri lennujaamast hotelli saabumisel
 • transporti retriidi ajal toimuvatel väljasõitudel
 • 1 lõõgastav Bali massaaž
 • 1 meeli paitav kehahoolitsus
 • igal hommikul venitav ja virgutav hommiku jooga
 • õhtused praktilised loengud, millele järgneb rahustav mediteeriv yin jooga
 • personaalne konsultatsioon enesearengu valdkonnas
 • fotojäädvustus imelise Bali taustal
 • eestikeelsed juhendajad ning vajadusel eestikeelne tõlge kohapeal
 • Katile ja Laurale omaselt ei puudu ka väiksemad üllatused

Toimumise aeg: 5.-12. märts 2019

Hind varajasele liitujale: 1099.- (ööbimine kaheses toas)
Hind alates 5. jaanuarist 1199.-

Võta sõbranna või kaaslane ühes, saate mõlemad kohapeal lisaks veel ühe lõõgastava maassaži!

Kohtade arv on piiratud. Tagamaks koht ühes natuke teistmoodi jooga retriidis on ettemaksu summa 300 eurot, mis ei kuulu tagastamisele. Ülejäänud summa võib ajatada kuude lõikes või maksta kogu summa hiljemalt 15. jaanuariks 2019.

Hind ei sisalda:
– lennupileteid (ca 500-700€)
– reisikindlustust (rangelt soovituslik)
– lõunapause (ca 5-7 €)

Kes on Laura?

Laura on kahe jalaga maapeal olev joogaõpetaja, kes kaotas oma südame Balile juba 6 aastat tagasi ning viimased kaks aastat on saarel elanud püsivalt. Endise finantssektori taustaga maailmarändur on keskendunud täna inimolemuse avastamisele, arengule, potentsiaalile ning võimalustele. Laura soov on motiveerida inimesi liikuma ja hingama teadlikult, endale mitte liiga tehes ning samal ajal kompama neid piire, mida me kõik suudame millimeetri haaval laiendada. Ja mis peamine – me oleme võimelised palju enamaks, kui meie mõistus meile ütleb! Laura peab ka blogi.

Kes on Kati?

Kati on inimhingede uurija mäletamata aegadest. Holistilise tervisetreenerina tegutsedes aitab panna sul kokku pildi oma terviklikust ja rahuldustpakkuvast elust. Suvekohvik Saaremaal, retriidid ja kokkamiskoolitused, tervisliku toitumise koolitused, personaalnõustamine on tema igapäevaelu osad. Kati põhivisiooniks on tema klientide pidev liikumine sisemise vabaduse poole, “kastist väljas” mõtlemine ja oma tõelise potentsiaalini jõudmine. Väetamine ja kastmine Sinu õide puhkemiseks! Vaata ka siia.

Kellele laager on suunatud?

Meestele ja naistele, noortele ja vanematele, üksikutele ja paaridele, emadele-tütardele, isadele-poegadele ja kõigile, kel on soov iseennast ja maailma veidi lähemalt tundma õppida.

Mis on laagris osalemise eeldused?

Laagris osalemiseks ei ole mitte ühtegi eeldust. Oodatud on kõik, kes on võimelised lennuki peale minema ja Balile lendama. Ülejäänu eest hoolitsevad juba Kati ja Laura.

Lisainfo või registreermiseks kirjuta SIIA.