Mõnus puhkus Saaremaal, mis valmistab sind ette teekonnaks oma ideid ja unistusi ellu viima

Kas Sa oled unistanud oma kohvikust, raamatukirjutamisest, oma lemmiknäkside brändimisest, maailmas rändamisest, oma festivalist, koduremondist, ajakirjast, palgatööst loobumisest, külalistemajast, e-poest, ühiskondikust tööst, finantsvabadusest, vabakutselisest elust?

Meie räägime, miks ja kuidas me need asjad ära tegime!

Kuidas julgeda ja suuta teha ära see, mis kosutaks sinu hinge?

Retriidil Kati hubases kodus Kuressaares jagame oma lugusid ja õppetunde, inspiratsiooni ja teadmisi ning teeme väga praktiliselt läbi sinu unistuse reaalseks saamise sammud. Need pakime mõnusasse jooga ja toidunaudingute kastmesse ning võtame koju kaasa soovi korral lausa ärimudeli kujul ja küllusemeditatsiooni juhendina.

See retriit annab sulle mõnusa puhkuse, aga valmistab sind ka ette teekonnaks elustiiliettevõtjaks või oma mistahes muid ideid ellu viima.

Registreerumiseks kirjuta: info@retreat.ee

ÜRITUSE LÄBIVIIJAD

Merit Raju

“Olen kümme aastat olnud elustiiliettevõtja: joogaõpetaja, joogafestivali algataja ja peakorraldaja, Kreeka väiketalunike oliiviõli maaletooja, viie raamatu autor, Hingele Pai ajakirja looja ja nelja-aastase poja ema. Vahepeale on jäänud ka ökoehituse firmas osalemine ja üritustekorraldamise firma ning ka sortsuke palgatööd.

Mul on õnn olnud elada ja õppida või töötada lisaks kodumaale veel Soomes, Saksamaal, Belgias ja Austraalias.

Elustiiliettevõtja teekond pole olnud alati lihtne ega kerge ja töökoormus on kohati olnud meeletu. Aga olles veendunud, et oma vaimustuse jagamine ja maailma paremaks paitamine ongi minu ülesanne, on seda teed käia väga loomulik. Sellest paremat ma ei oskagi tahta.”

Meriti taust: Tallinna Tehnikaülikooli bakalaureusekraad (2000), Hamburgi Ülikooli magistrikraad (2003)
Kundalini jooga õpetaja sertifikaat (2010), rasedate jooga õpetaja sertifikaat (2012), naerujooga juhendaja (2015).

Olulisemad mind tänasesse toonud töökogemused: AS Eesti Post strateegiajuht 2003-2007, Sensa ajakirja peatoimetaja 2013-2016 – aitäh!

Saaremaalt pärit Kati on üks neist missioonitundega naistest, kes läbi oma toidulaua muutuse leidis tee töö ja kireni ja kelle elufilosoofia põhineb tervislikul toitumisel.

Kuid see ei ole veel kõik. Lisaks tegeleb Kati majutusega, on ühiskondlikult aktiivne ja seisab hea kogukonna arendamise ja edendamise eest ning hiljuti avas ta veel ka Kuressaares oma koduhoovis tervislikke toite pakkuva Good Mood Food suvekohviku, kus ta toimetab koos oma abilise Mariliisi ja poja Armandiga.

„Olen loonud Good Mood Food tooted, et pakkuda inimestele toitu, mis on tervislik ja naturaalne, samal ajal teadvustades ühiskonnas probleemi, mis kaasneb piima- ja nisutoodete ületarbimisega. Olles õppinud sotsiaaltööd ja tervisetreeneriks ning huvitudes Inimesest, leidsin palju huvitavat kirjandust meeleoluhäirete, depressiooni, sõltuvuste, autismi ja hüperaktiivsuse seostest toiduga. Töö probleemsete lastega vaid kinnitas neid teooriaid.”

Kati on lõpetanud Institute for Integrative Nutrition ja õppinud ka health-coach´iks, tervisetreeneriks, kes käsitleb inimest holistilise tervikuna: perekond, suhted, karjäär, tervis, sport – kõik, mis hoiab inimest tasakaalus ja selle saavutamiseks ei piisa pelgalt õigest toitumisest. “Soovin inimesi motiveerida, et kõik jõuaksid läbi tervisliku toitumise oma parema minani, tahaksin sütitada ja innustada!”

Kati on õppinud ülikoolis sotsiaaltööd ja ärijuhtimist. Ta lööb kaasa ka Toidupanga tegemistes ning aastaid tagasi tegeles ka veel probleemsete lastega, luues neile päevakeskuse.
Kati on ka külalistemaja Suviste Guesthouse perenaine, lisaks tegeleb ta maamaja ja korterite rendiga.

Eelmise aasata novembris lõi ta koos tegusate Kuressaare inimestega Saaremaa elu edendamiseks Koostööklubi, millel on tänase seisuga juba ligi 240 liiget. Koostööklubi tegeleb näiteks Kuressaare koolitoiduga, spordiürituste ja tänavafestivalide korraldamisega.

Kati Mäekallas

TÄPNE AJAKAVA

Reede 17. november

Alates kell 12 saabumine
17 Õhtusöögi ühine ettevalmistamine ja avaring
19 Õhtusöök
20 Töötuba 1: Visioonitahvel + naise väe meditatsioon

Laupäev 18. november

9 Viis Tiibeti riitust. Hommiku tähtsus ja tähendus
9.30 Hommikusöök
11 Töötuba 2: Kati ja Meriti lood kogemuste kaupa. Loovuse ülesanne: sinu lemmikud tegevused
13 Vaba aeg
16 Jooga pingete vabastamiseks ja loovuse avamiseks
18 Töötuba 3: Ärimudeli tegemine
19.30 Õhtusöök
21 Jagamine, küsimused ja õhtumeditatsioon

Pühapäev 19. november

9 Hommikune naerujooga
9.30 Hommikusöök
10.30 Kriitilised edutegurid. Lõpuring. Külluse meditatsioon ja juhend
12.30 Lõuna ja koduteele!

MAJUTUS HINNA SEES

Majutus hinna sees

Suviste majutus asub Kuressaare lossipargi läheduses ning paari minuti jalutuskäigu kaugusel kesklinnast. Toad on sisustatud hubaselt kasutades valgeid ja pastelseid toone.

Rohkem info leiad puhkaeestis.ee

Vaata galeriid

Viimased 5 kohta

Kokku ainult 12 kohta

Majutus Suviste külalistemajas kuulub hinna sisse. Rohem infot ja pildid Suviste Majutus

Osalustasu 129€/ 179€ / 279€

279 € Retriit mille hinna sisse kuuluvad kõik ühised söömised, tegevused, töötoad ja majutus.

179 € Retriit ilma majutuseta

129 € Osalemine kolmes töötoas:

Visioonitahvel

Loovuse ülesanne: sinu lemmik tegevused

Ärimudeli tegemine

Registreeri kohe

Küsimuste korral helista 509 7878 (Kati)