Ootame sind osa saama ainulaadsest kogemusest..

..Kogemusest, mis on loodud elavate helide ja hingamise salapärase puudutuse poolt. Tervendavate vibratsioonide, mantrate ja laiendatud eluenergia liikumise abil tõuseme teistesse reaalsustesse, kus on võimalik rännata, terveneda, ühenduda…

See on kutse Sulle puudutada enda sisemist Jumalikku olemust ja väljendust läbi heli kõrge vibratsiooni ja vabastava hingamise metoodika. Kutse kuulata ja lõõgastuda, valgustuda ja kohtuda iseendaga selles turvalises tervenemisruumis.

Kes on Belen?

Belen on Eestis elav Argentiinlanna, kes on õppinud Kunsti ning raviteraapiat. Teda on premeeritud kolmele stipendiumile, tänu millele on teda kutsutud õppima Londonisse, mis on teda rikastanud mitte ainult kunsti valdkonnas vaid ka tema enese otsingu teel. Jooga praktiseerimisega on Belen tegelenud aletes 16 aastaselt. Jooga on talle õpetanud kohalolekut siin ja praegu, tänu millele ta omandas teadliku edu liikumaks lähedamale meditatsioonile. Olles praktiseerinud Vipassana praktikat, teab Belen kuidas kasutada vaikust ning intiimsust tarkuse allikana.

Tema isiklik kogemus ning spirituaalne otsing on teda viinud edasi uurima helisid nagu insturumenti tervendamiseks, treening “Soundtouch” Sound Healing Therapy. Sellest uuringust sai ta selgust, et heli on nagu ravim ning avastas meetodi, läbi mille kasutada heli vibratsiooni muutuste loomiseks, tervenemiseks, isiklikuks arenguks. Belen õpib psühholoogiat Buenos Airese Ülikoolis alates 2017.

Võõrustab: Good Mood Food, Kati ja Belen Brito

KUS? Saaremaa Kunstistuudio Loomekeskus, Lossi 5, Kuressaare

MILLAL? 31. oktoober 2020, algusega 13.30

Tasakaalupanus 35 eur

Facebooki ürituse leiad SIIT!

Kohtade arv on piiratud, vajalik eelregistreerimine!

Lisaküsimuste korral kirjuta maekallas.kati@gmail.com, või helista 5097878

Registreeri kohe