Good Mood Food suvekohvikus on sel nädalavahetusel lisaks Kuressaare GinFestile avatud ka Kirill Safonov Atelier Tallinn pop up pood!

Moekunstnik Kirill Safonov on alljärgnevate aegadel kohal, et soovitada just teile sobivaimaid valikuid viimasest kollektsioonist:
3. august 12:00 – 19:00
4. august 11:00 – 16:00

Kirill Safonov on Eesti Kunstiakadeemia / Estonian Academy of Arts magistrikraadiga disainer, kes kuulub muuhulgas Moedisaini- ja Eesti Tekstiilikunstnike Liitu ning on 2019. aasta Kuldnõela nominent.

Kirill Safonov tuli esimese kollektsiooniga välja 1999. aastal ja tema erilist käekirja on saatnud edu nii Eestis kui ka väljaspool riigipiire.

Good Mood Food hubases aia pop up poes on võimalik tutvuda ja omandada disaineri viimase kollektsiooni kleite, mis on inspireeritud linnale omasest dünaamikast, naiselikkusest ja tänapäeva inimese identiteedist.

Kirill Safonovi käekirjas saavad kokku nooruslik disainikeel ja konservatiivsus, tulemuseks kahe vastandliku maailma harmoonia. Kirill Safonovi kollektsioonid valmivad Eestis ja on piiratud koguses.

Tutvuge moemajaga lähemalt https://kirillsafonov.com ja kasutage võimalust temaga personaalselt Kuressaares kohtuda.

Võõrustab: Good Mood Food ja Kirill Safonov Atelier Tallinn

KUS? Good Mood Food, Tolli 2

MILLAL?
3. august 12:00 – 19:00
4. august 11:00 – 16:00