Meile tuleb külla Joonas Saks kes kõneleb neil teemadel:

Oma eesmärgi leidmine : Kuidas ja kust leida oma sügavam kutsumus?

Kõige olulisem küsimus, mida me küsida saame on – kes ma olen? Sellest küsimusest lähtuvalt, mis on minu roll selles siinses reaalsuses?

Me elame huvitavas dimensioonis, mis samal ajal on metsikult keeruline ja niivõrd mitmetahuline, et siin kaotada end “oma teelt” on vast kõige lihtsam ülesanne.

Suurel osal meist, inimestest pole isegi õrna aimugi mis on “meie tee”, see on rohtu kasvanud juba väga varajases nooruses ja siis me eksleme otsides seda
õiget rada.

Mõnikord läheb meil hästi, meil veab, saavutame välise edu, saame kõik mis tahame, kuid samas sisimas tunneme, et see ei ole see, mida meie hing ihkab.

Mõnel teisel korral õnnestub kogu täiega läbi kukkuda, loobuda kõigest mis meil on, ent ühel hetkel leida end täielikuks selguses ja kooskõlas iseendaga. 

Sri Nisargatta Maharaj ütleb hästi: 

Mu mõistus ütleb mulle, et ma olen kõik.
Ma süda ütleb mulle, et ma olen mitte miski.
Nende kahe vahel mu elujõgi voolab. 

Kõige suurem küsimus on kõige keskel, ta voogab ja voolab. Ta on tabatav, ent samas tabamatu. Ta on leitav ent samas leidmatu.

Sügaval sisimas me teame, et suurim õnn selles maailmas on see, kui me elame kooskõlas oma olemusega, kui voolame oma elujõe voos.

Sellele, kuidas seda voolu tabada, püüamegi koos leida vastuse.

Rohkem infot Joonase kohta leiad siit www.joonas.ee

 

Energiavahetus on 12€

20. veebruar  kell 18.00

Registreerimiseks täida palun all olev ankeet