Pühapäev mõnusa muusika ja imelise koogivalikuga.

Kohe pärast sõbrapäeva ja natuke enne Vabariigi aastapäeva toimub juba mitme suve jooksul armsaks saanud Good Mood Food Cafe elutoas üks vahva kokkusaamine – Menüüs on Leana & Hartwini kontsert ning Mari-Liisi imemaitsvad koogid.

Kohti on ainult 25, kes ees, sellel pilet taskus.

Pilet sisaldab kontserti ning selle kõrvale sinu maitse järgi tordi/koogilõiku ja tassikest teed või kohvi.

Kellel soovi on (ja kui torti jagub), saab endale magusat ka koju kaasa osta.

Kingi sõbrale üks vahva pühapäev ja kohtume juba pühapäeval, 16. veebruaril!

Kes on Leana & Hartwin?

Leana & Hartwin on 2 Saaremaal elavat muusikut. Nad mängivad koos juba pea 12 aastat ja andsid 2019. a suvel välja plaadi „Kodu“, mis peegeldab elu maagilisel kodusaarel. Saarel sündinud ja kasvanud laulja ja vilede ning torupillimängija Leana Vapper-Dhoore peab saart oma ainukeseks päriskoduks. Enda kirjutatud lood leiavad oma alged sosistavates metsades, sügavates rabades ja saare rahu toovates maastikes. Hartwin Dhoore mängib diatoonilist akordioni ja harmooniumi ning on tuntud eelkõige oma uuendusliku instrumentaalse helikeele poolest. Hartwini melanhoolsed harmooniad Leana laulude saateks on Saaremaa vaikse ja maagilise elu-olu peegelduseks.
Nende lood leiavad end Eesti pärimusmuusika ja uute seni rääkimata lugude ristteel, mis hoiavad seda sama pärimust elus. Moodustades hapra ja saladusliku terviku, viivad Leana & Hartwini lood kuulaja kaasa salamaale, kust see muusika alguse sai – Saaremaale.

Kes on Mari-Liis?

Mari-Liisi armastus tervisliku toidu vastu sai alguse rohkem kui 6 aastat tagasi, kui ta sai emaks. Tema eesmärk on jagada teadmisi toitumise mõjust emotsioonidele, tervisele ja heaolule. Nii viib ta läbi toidukoolitusi, lööb kaasa Good Mood Food Cafe kohvikupidamisel ja valmistab tellimuse peale erinevaid kooke ja torte. Viimasest ongi saanud väljaspool suvehooaega Mari-Liisi põhitegevus. “Õige toitumine on kõige alus. Maiustada soovivad ju kõik, niisiis lõin koogid mille söömist võib nautida ilma süümepiinadeta. Minu koogid on minu looming, minu viis end väljendada. Olen toidukunstnik, kes armastab elu kõiki värve ja soovib oma loominguga tuua rõõmu armsate inimeste ellu. Mind inspireerivad päris inimesed! Inimesed kes ajavad enda asja suure kirega ja ei karda asju omamoodi teha, olgu see nii „kastist väljas” kui tahes,” ütleb Mari-Liis.
Kõik tema koogid on gluteeni-,muna-,piima-ja roosuhkruvabad, täis armastust ja häid soove.

Pühapäeva ajakava:
16.00 uksed lähevad lahti, aeg koogiks ja juttudeks
17.00 Leana & Hartwini kontsert
18.30 koogid ja jutud

Võõrustab: Leana & Hartwin, Good Mood Food ja Mari-Liis

KUS? Good Mood Food, Tolli 2

MILLAL? 16. veebruar 2020, algusega 16.00